MIRRA PROFF

MIRRA PROFF procedūros Kaune


FRUIT ENZIM veido priežiūros sistema  

Sistemos paskirtis – odos paviršiaus valymas, šviesinimas, drėkinimas ir lyginimas. Sistemos priemonės iš pradžių nusluoksniuoja suragėjusį odos sluoksnį, o po to aprūpina odą drėgme ir padeda jai atsinaujinti.

Enzyme (lot.) – enzimas, fermentas. Preparato veiklioji medžiaga – proteolitinis fermentas papainas, išskiriamas iš tropinio augalo Carica papaya (papajos arba melionmedžio) vaisių.

Papainas reguliuoja visą aibę odoje vykstančių biocheminių procesų ir šitaip aktyvuoja odos fermentų veiklą. Dėl šių ypatumų papainas nepaprastai naudingas jauninamojoje terapijoje. Šis fermentas turi ryškų šviesinamąjį poveikį, mažina įvairios kilmės pigmentaciją. Enziminį šveitiklį puikiai toleruoja net jautri, kuperozės pažeista oda. Priemonė nesukelia padidėjusio jautrumo saulės spinduliams, todėl ją galima naudoti visais metų laikais. Tinka naudoti dažnai. Kontrindikacijų praktiškai nėra, išskyrus individualų papajos netoleravimą.

Po šveitimo naudojamas Liposominis eno-gelis. Enotherapy (angl.) – enoterapija arba vyno terapija (atstatymui). Tai yra vyninis gelis su liposomomis. Ši priemonė skirta odos drėkinimui ir reparacijai. Puikiai pašalina odos paraudimą po šveitimo. Eno-gelio komponentai padeda atkurti pažeistas barjerines odos funkcijas. Eno-gelis – tai tikras vaisių desertas odai!

Priemonės veiksmingumas ištirtas ir nuskaitomosios lazerinės konfokalinės mikroskopijos metodu. Vienkartinės odos priežiūros procedūros tyrimai parodė, kad sistema FRUIT-ENZYME iš profesionaliosios kosmetikos linijos MIRRA PROFESSIONAL turi ryškų nusluoksniuojamąjį ir drėkinamąjį poveikį.

Efektyvumo tyrimai

Odos priežiūros sistemos FRUIT-ENZYME efektyvumas nuodugniai ištirtas dviejuose kosmetologijos centruose. Rusijos mokslų akademijos Centrinės klinikinės ligoninės Laboratorinių tyrimų centre buvo vertinamas drėkinamasis, šviesinamasis ir lyginamasis sistemos poveikis odai. Aparatinių tyrimų rezultatai parodė, kad naudojant šią priemonę odos drėgnis vidutiniškai padidėja 53%,  melanino kiekis sumažėja 18%, odos reljefas tampa lygesnis 18%. 

Po vienkartinės procedūros odos piešinio raukšlių gylis sumažėja 19,6%, o tai rodo, kad sistema gerai išlygina odos reljefą. Po vienkartinės procedūros raginio sluoksnio storis sumažėja 15%, o tai rodo, kad nusluoksniuojamos 2-3 korneocitų eilės. Procedūros metu oda aktyviai prisotinama drėgmės, todėl epidermio ląstelės padidėja ir  grūdėtasis bei dygliuotasis odos sluoksniai pastorėja 2,2 karto.Vietoj šio teksto įrašykite savo tekstą. Tai gali būti formatuotas tekstas, be to, galite įterpti nuorodas, vaizdus, filmukus, „Google“ žemėlapius, lenteles ir kitus elementus.

PRAŠOME PRISIJUNGTI PRIE PUSLAPIO FB:


https://www.facebook.com/mirra.prof/

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .