SESDERMA
2010 metais SESDERMA pirmoji kosmetologijos pasauliui pasiūlė priemones nanotechnologijų pagrindu.

2015 SESDERMA seminaras

Labai džiaugiuosi rezultatais dirbdama su šia kompanija. Pirma viską išbando mano oda. Atsikračiau raukšlių būdama 43m. Labai bijau pasenti, todėl rūgštinius pilingus darausi du kartus į metus po 3 procedūras.

https://www.youtube.com/watch?v=bMUAc2WPGd4

SESDERMA


Kompanija SESDERMA įkurta Ispanijoje prieš 25 metus. Pirmuosius preparatus sukūrusi dermatologų ir farmacijos specialistų grupė išsiplėtė iki didelės kompanijos ir sukūrė jau daugiau kaip 300 pažangių odos priežiūros preparatų, kurie buvo įvertinti daugeliu dermatologijos laimėjimų. Preparatai yra gaminami pagal aukščiausius standartus pasitelkiant naujausias technologijas ir naudojant kruopščiai parinktus ingredientus.

Šiandien yra viena iš pirmaujančių cheminių pilingų gamintojų pasaulyje, šiuo metu gaminanti 40 rūšių pilingų. Kai kurių iš jų sudėtis yra unikali, neturinti analogų. Remiantis daugelio metų praktika, buvo sukurti universalūs pilingai, kurių pagrindinis išskirtinumo bruožas yra kelių rūgščių suderinamumas viename produkte. Tokiu būdu yra pasiekiama geresnių rezultatų vienu metu sprendžiant kelias odos problemas.

2010 metais SESDERMA pirmoji kosmetologijos pasauliui pasiūlė priemones nanotechnologijų pagrindu. Tai technologija, kurios tikslas veikliąsias medžiagas patalpinti į nanosomas. Tokiu būdu technologija leidžia preparatams, skirtiems odos, plaukų ir nagų priežiūrai, pasiekti reikiamą sluoksnį ar gylį, kas anksčiau buvo neįmanoma. Priemonės skirtos profesionalams ir odos priežiūrai namuose.

Šiais laikais, cheminiai pilingai yra vertinami dėl jų puikios tolerancijos ir efektyvaus  neinvazinio veikimo. Dėka jų, oda išlieka graži, sveika, stabdomas senėjimo procesas.

Procedūrų aprašymas

  • Sesderma cheminis odos šveitimas brandžiai ir dehidratuotai, raukšlėtai, skaistumą ir stangrumą praradusiai odai, pigmentinių dėmių mažinimui. 35€*

Procedūra atliekama su Piruvine rūgštimi, serumu, kurio sudėtyje yra vitamino C, hialurono rūgšties, šilkmedžio ekstrakto, pantenolio ir didinančio odos stangrumą peptido. Dėka keratolitinių, riebalinių liaukų reguliavimo bei antimikrobinių savybių, puikiai tinka gydyti įvairaus tipo aknės formas. Askorbo rūgštis (vitaminas C) saugo nuo oksidacijos, dalyvauja kolageno sintezėje, drėkina bei lygina odą, saugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo, mažina raukšles, šviesina odą slopindama melanino sintezę.

                                                                                           Rekomenduojama atlikti kas 8 - 12 dienų. Rekomenduojamas 1-8 procedūrų kursas.

  •  Sesderma cheminis odos šveitimas esant rozacėjai, kuperozei ar mišrios odos bėrimams, akne, demodeks (odos erkutė) paveiktai odai.  35€*

Procedūra atliekama su Sesderma Azelac sistemos rūgštiniais pilingais, kurių pagrindinė veiklioji medžiaga yra azelaino rūgštis. Ji reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, pasižymi visomis farmakoterapinėmis savybėmis (uždeginimą slopinančiomis, antibakterinėmis, keratolitinėmis). Azelaino rūgštis yra viena saugiausių ir veiksmingiausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių. Azelac sistemos rūgštiniai pilingai, skirti spręsti į aknę linkusios odos problemas ar pigmentaciją, papildyti salicilo, migdoline, fitine, ferulo rūgštimis. Kuperozinei odai skirtas rūgštinis pilingas be azelaino rūgšties papildomai savo sudėtyje turi drėkinančios ir stangrinančios pieno rūgšties bei tikrojo margainio ekstrakto, kuris drėkina ir padeda odai atsistatyti.

                                                                                    Rekomenduojama atlikti kas 8 - 12 dienų. Rekomenduojamas 1-8 procedūrų kursas

  •  Pelenės efektas. Sesderma cheminis odos šveitimas jautriai, dehidratuotai odai. 25€

Procedūra atliekama su Sesderma Argipeel rūgštiniu pilingu, kurio sudėtyje yra arginino ir pieno rūgšties, šlapalo, alijošiaus ir alantoino. Nedirgina odos, nesukelia deginimo jausmo.

                                                                                     Rekomenduojama atlikti kas 8 -14 dienų. Rekomenduojamas 2-6 procedūrų kursas.

 

*Į kainą įskaičiuoti 3 kremų mėginėliai odos priežiūrai namie.

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .