Aparatinė kosmetologija

KVIEČIU PRISIJUNGTI PRIE PUSLAPIO FB:

https://www.facebook.com/ultragarsas.groziui/

PROCEDŪROS SU ULTRAGARSO KOSMETOLOGINE APARATŪRA©

Atrauminis odos valymas ir atjauninimas ultragarsinių bangų poveikių. Jį galima pavadinti neivazinę mezoterapija. Tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje, dėl veikimo ląstelės lygmenyje.

Profesionali odos priežiūra šiandien jau yra neatsiejama nuo fizioterapijos metodų taikymo. Fiziniai faktoriai ganėtinai intensyviai veikia odą: dirgina nervų galūnes, keičia ląstelių membranų pralaidumą, aktyvuoja medžiagų apykaitą. Kosmetikos priemonės aprūpina odą įvairiausiomis drėkinamosiomis, maitinamosiomis ir biologiškai aktyviomis medžiagomis. Todėl derinant kosmetikos priemones ir fizinius faktorius galima pasiekti puikių estetinių rezultatų.

Ultragarsas (UG)

Tai mechaniniai tamprūs virpesiai, kurių dažnis viršija žmogaus girdimumo ribą (2000 virpesių per sekundę ir daugiau). Kosmetologijoje UG taikomas fonoferezės, standinimo („liftingo“), šveitimo, epiliacijos, lipolipolizės, fibrolizės bei limfodrenažo procedūroms.

Odos šveitimas ultragarso bangomis tai saugi, neagresyvi odą valanti procedūra.

Neinvazinė mezoterapija - tai elektroporacijos metodas kai odos vientisumas nepažeidžiamas adatomis. Greitai veikianti bei aukšto efektyvumo terapija, kurios dėka taisomosios kosmetinės priemonės efektyviau prasiskverbia į odą.

UG FUNKCIJOS

Mechaninė funkcija. Utragarso režimas sąveikoje su vandeniu ir sąveikoje su neigiamais jonais atlieka blogųjų elementų ”išsiurbimo” iš odos funkciją - valymo metu pašalinami odoje susidarę bei užsilikę toksinai, juodi inkštirai, spuogai, nešvarumai, kosmetikos likučiai, riebalai. Pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis ir nešvarumai, labai gerai išvalomos poros. Atsikračius jų odos ląstelės pradeda kvėpuoti, atkuriama normali medžiagų apykaita, ląstelės pilnavertiškai pasisavina mikroelementus, mažėja išsiplėtusios poros, neleidžiama formuotis spuogams. Normalizuojamos odos funkcijos ir atstatoma odos Ph.

Biocheminė funkcija. Atsispindi su ląstelių viduje vykstančius reorganizacinius pokyčius. Nedidelės ultragarso dozės gali skatinti baltymų susidarymą ląstelėse; suaktyvinama pažeistų audinių regeneracija, o naudojant gydomąsias ultragarso dozes skatinamas kūno pluošto ląstelių susidarymas. Ultragarso šildymo ir kaitinimo funkcija gali pagreitinti kraujotaką ir metabolizmą, todėl pagreitėja kraujo cirkuliacija, sumažėja nervų sistemos jaudrumas, nuraminami ir atpalaiduojami raumenys.

Terapinis UG poveikis. Terapinio dažnio UG bangos (800 -3000 Khz), prasiskverbdamos į odą 6-7 cm gyliu, atlieka audinių mikromasažą. Dėl UG bangų sklidimo, kurio metu į odą gali būti įvedamos įvairios maitinamosios medžiagos, padidėja ląstelių membranų pralaidumas, sumažėja uždegiminių reakcijų intensyvumas (terpė šarmėja). UG virpesiai sustiprina reparacinius procesus epidermyje, dermoje ir veikia analgetiškai. Terapiniai UG virpesiai reguliuoja raumenų tonusą, sukelia refleksinį kraujagyslių išsiplėtimą, suaktyvina kapiliarų aprūpinimą krauju, pagerina veninę kraujotaką. Pastebėta, kad UG turi desensibilizuojantį (jautrumą mažinantį) poveikį.

Ultrafonoferezė - UG mezoterapija – tai ultragarsinių virpesių ir jų pagalba įvedamų medžiagų jungtinis poveikis organizmui. Procedūra atliekama pasitelkus gelius, kremus, kremo kaukes. Kosmetikos priemonės gali būti naudojamos ir po „apdorojimo“ ultragarsu, nes po to padidėja odos pralaidumas ir sustiprėja gebėjimas absorbuoti veikliąsias medžiagas.

Apibendrinant, šis metodas atlieka mechaninę (sveitomo, valymo), biocheminę (reparacijos-atstatymo) ir terapine (taisomąją) funkcijas.

 KOSMETINĖ UG FUNKCIJA.

*Suminkština trombus, kraujagyslių tinklelio mažinimas.

Ultragarsinės impulsinės terapijos mechaninę, fizinę ir cheminę funkciją naudojant su stipriu tepalu, skirtu suaktyvinti kraujotakai, galima suminkštinti trombus, praplėsti kraujagysles, pagreitinti kraujotaką ir paskatinti metabolizmą; dėl to nenormalios kraujagyslės sugrįžta į normalią būseną, išnyksta erkučių sukelti „raudoni taškai", lengviau atstatoma normali pažeistų audinių būsena.

*Pašalinami gydant spuogus susidarę randai.

Ultragarsinė banga pašalina kraujo sąstovį, pagerina kraujo cirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą, pamažu pašalinama spalvotas žymes. Paprastai gydymą tepalu su ultragarsu reikia atlikti kas kelias dienas, iš viso kursas užtrunka 10 kartų.

*Odos spalvos liginimas, pigmentinių dęmių šalinimas.

Nenormalios pigmentų sankaupos odoje, pavyzdžiui rudos dėmės, nėštumo žymės, drugelio formos dėmės, paprastai yra šlifuojami, balinami, gydomos užšaldant, deginant, poliruojant ir persodinant odą. Šie veiksmai dažniausiai nėra labai efektyvus, dažnai įdėję dvigubai daugiau pastangų gaunate tik pusę rezultato. Poveikis bus puikus derinant su ultragarso įrenginiu įvairias kosmetologinias priemones. UG gali sunaikinti pigmentinių ląstelių membranas, palengvina kremo prasiskverbimą į odą ir nenormalaus pigmento suardymą. Vykstant metabolizmui dėmės išnyksta. Rezultatas bus matomas po 10-40 kartų. Geresnis rezultatas bus kartu naudojant maisto papildus.

*Veido raukšlių ir kraujo sąstovio prevencija bei šalinimas.

Raukšlės yra senatvės simbolis. UG naudojamas kartu su aukštos kokybės kremu nuo raukšlių. Jis taip pat skatina metabolizmą, stabdo senėjimą ir apsaugo nuo raukšlių susidarymo. UG veikia kaip mechaninis masažas, reguliuojantis ir pertvarkantis ląsteles po oda, pagreitina kraujotaką, papildo odą maistinėmis medžiagomis ir vandeniu, todėl pašalinamos raukšlės, suaktyvinama kraujotaka ir naikinamos dėmės ant veido.

*Maišelių po akimis ir žiedų apie akis mažinimas. 

Dėl kai kurių ligų simptomų, pavyzdžiui dėl inkstų arba kepenų ligų, po akimis kaupiasi limfos skystis, riebalų perteklius ir vanduo, todėl ilgainiui susidaro maišeliai. Dėl miego trūkumo, pervargimo arba sutrikusios kraujo apykaitos apie akis susidaro žiedai. UG atliekamas mechaninis masažas gali pagreitinti kraujo ir limfos cirkuliaciją, ir pašalinti perteklinius skysčius bei riebalus. UG sukeliama šiluma skaido riebalus, kad juos galėtų absorbuoti audiniai. Šitaip pašalinami žiedai apie akis

*Mazgelių ir spuogų minkštinimas.

Būna įvairių tipų spuogų. Dažniausiai pasitaiko pūlingi spuogai. Taip pat būna dideli, patinę, mazginiai, skausmingi spuogai. Tokie spuogai susidaro dėl limfos takų užsikimšimo arba uždegimo, juos sunku pagydyti. Veikiant UG pasikeis uždegimą patiriančių ląstelių forma, suminkštės mazginiai spuogai ir bus išvengta randų.

*Sklerozės ir kserodermos profilaktika.

Tokia odos liga kyla dėl sklerozės, odos sausumo ir trūkinėjimo. Ligos simptomai atrodo negražiai, o nuo jos kenčiantys jaučias nepatogiai. Šią ligą galima išgydyti ne tik geriant vaistus, bet ir masažuojant UG, kartu su glicerinu, skystu parafino vašku arba aukštos kokybės odos tepalu. Tokia terapija greitai palengvins simptomus.

 Veikiant įvairių neigiamu veiksnių veido oda gali patirti įvairių pokyčių, pavyzdžiui gali atsirasti spuogų, dėmelių, raukšlių ir pan. Odos tekstūrą galima pagerinti teisingai ir tinkamai  ją prižiūrint ir atliekant tam tikras teigiamai veikiančias procedūras.

 Po procedūros oda tampa skaistesnė, lygesnė, pašalintos negyvos epidermio ląstelės leidžia odai kvėpuoti. Sumažėja odos porėtumas, riebalavimasis, dirglumas. Iškart po procedūros nėra jokių nepageidaujamų potrauminių elementų odoje ar patinimo. Galima iškart grįžti į darbą, užsiimti jums įprasta veikla. Procedūra neskausminga, efektyvi, higieniška, saugi.

 Bendros kontraindikacijos:

Nėštumas, chroniška dermatozė, ūmūs infekciniai susirgimai, poveikio srityje esantys svetimkūniai (štiftai, širdies stimuliatorius, auksiniai siūlai, fileriai, silikonas ir pan.), odos pažeidimai, piktybiniai augliai, hemofilija, mažiau nei prieš 3 mėnesius atliktos grožio injekcijos, įvedamų preparatų netoleravimas.

 Kam tinka naudoti:

Betkurio amžiaus moterims ir vyrams, paaugliams.Vietoj šio teksto įrašykite savo tekstą. Tai gali būti formatuotas tekstas, be to, galite įterpti nuorodas, vaizdus, filmukus, „Google“ žemėlapius, lenteles ir kitus elementus.

Procedūros eiga

*Demakiažas

*Odos paruošimas valymui, lengvas pilingas

*Kaukė poroms atverti – 20 min.

*ODOS VALYMAS ULTRAGARSU – 15-45 min.

*MEZOTERAPIJA ULTRAGARSU – 10 min.

*Limfodrenažinis masažas nefrito akmeniu – 10-15 min.

*Poliarizuotos saulės šviesos ir spalvų  BIOPTRON terapija – 10 min.

*Darsonvalis – ozono terapija veidui – 10 min.

*Kaukė porų užvėrimui ir nuraminimui – 10 min.

*Kremas pagal individualų odos poreikį.


Tolimesnės veido odos priežiūros parinkimas, individuali profesionali mediko konsultacija ir rekomendacijos.

Veido odos tyrimas mikroskopu prieš ir po procedūros. Nuotraukų nagrinėjimas 15 min.

Veido valymas ultragarsu

*Be-trauminis veido valymas – neskausmingas, efektyvus, higieniškas, saugus.

*Mazgelių, spuogų ir trombų minkštinimas. Riebalinių kamščių šalinimas.

*Porų išvalymas, išsiplėtusių porų mažinimas.

*Veido raukšlių ir ovalo korekcija. Reljefo lyginimas. Senėjimo proceso lėtinimas.

* Limfodrenažas.

*Kraujagyslių tinklelio mažinimas, kraujagyslių sienelių stiprinimas.

*Odos spalvos lyginimas. Pigmentinių dėmių malšinimas. Odos stangrinimas.

*Maišelių po akimis ir žiedų aplink akis pašalinimas.

*Sklerozės ir kserodermos profilaktika.

*Fotosenėjimo prevencija.

*Veido odos skaistinimas, pilkumo slopinimas.

Mezoterapija Ultragarso kosmetologine aparatūra

Mezoterapija ultragarsu – betraumis veikliųjų medžiagų įvedimas 

Procedūroms naudojama FREIHAUT kosmetika pasižymi biotechnologijų ir naujausių laboratorinių išradimų panaudojimu kosmetikoje derinant jas su natūraliais ingredientais gautais iš gamtos. 

 

PROBLEMATIŠKAI VEIDO ODAI

Procedūra linkusiai į aknę veido odai. Ramina, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, detoksikuoja, turi antiseptinių ir priešuždegiminių savybių. Pašalinami riebaliniai kamščiai, mažinamos išsiplėtusios poros. Oda tampa švari ir ligi. Ilgai išliekantis efektas.

 

BRANDŽIAI VEIDO ODAI

Pašalinami riebaliniai kamščiai, mažinamos išsiplėtusios poros, veido odos paraudimas bei kuperozės požymiai. Padidėja odos ląstelių deguonies įsisavinimas, pagerėja kraujo cirkuliacija, sustiprėja ląstelių kvėpavimas, taip veido oda tampa švari ir gyvybinga, mažėja raukšlių gylis. Giliai valo ir detoksikuoja jungiamąjį audinį, regeneruoja kolageną ir elastiną. Ilgai išliekantis efektas.

Darsonvalis

          Negyvibingai odai. Prisotina odą deguonimi,  Po veido valymo nešvariai odai gydyti. Užterštai odai, žaizdelių gydymui. Riebiai seborėjai (sausina riebią odą). Spuogams gydyti. Gerinta odos turgorą ir elastingumą, odos jauninimas. Pabrinkimų rezorbcija, vėnines ir limfinės apykaitos stimuliacijai. Prisotina odą deguonies, ji tampa skaistesnė, įgauna sveiką spindesį.

          Gerina plaukų augimą. Stabdo plaukų slinkimą ir alopėcijos vystymasi. Nuima galvos skausmus.
 
          Anticeliulitinis poveikis. Gerina medžiagų, limfos bei kraujo apykaitą. Šalina šlakus, metabolizmo produktus. Stangrina odą. Rezorbuojasi pabrinkimai. Stiprina anticeliulitinių priemonių poveikį.

 Funkcija

  • Pagreitina kraujo apytaką
  • Stimuliuoja liaukų veiklą
  • Reguliuoja odos išskyrimo ir absorbcijos funkcijas
  • Skatina medžiagų apykaitą
  • Naikina bakterijas
  • Šildo odos audinį
  • Padeda grožio procedūros kremui prasiskverbti į odą

Darsonvalizacija
Tai masažo ir terapijos procedūra atliekama naudojant D’Arsonvalio srovių veikimą.
Kibirkščiavimas, atsirandantis stiklinio elektrodo ir odos kontakto metu turi žadinantį poveikį odai ir poodiniams audiniams. Ozonas, besigaminantis procedūros metu, turi bakterijas naikinantį poveikį. Elektros išlydžių poveikis sukelia odos kraujagyslių išsiplėtimą, pagreitina medžiagų apykaitą, kas yra svarbus veiksnys, padidinantis kosmetiniuose preparatuose esančių gydomųjų bei maitinančių medžiagų susigėrimą į  odą.

Naudojamas acne gydymui.

Poliarizuotos SAULĖS šviesos ir SPALVŲ terapija   

BIOPTRON

ŠVIESOS TERAPIJA ŽINOMA JAU TŪKSTANČIUS METŲ.

Gydo, stiprina, jaunina.

     Šviesa atlieka itin svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Visi žinome, kad be šviesos nebūtų gyvybės. Šviesos nauda gerokai viršija žmogaus komforto ir geros savijautos pojūtį – ji yra svarbiausia mūsų biologinės sistemos, reikalingos tinkamai medžiagų apykaitos ir imuninės sistemos veiklai, dalis. Kad dauguma fermentų, hormonų ir vitaminų galėtu tinkamai atlikti savo paskirtį, taip pat reikalinga šviesa.  Šviesos trūkumas gali pasireikšti rimtu neigiamu poveikiu organizmui ir jame vykstantiems normaliems fiziologiniams procesams, todėl gali atsirasti ligos.

     Poliarizuota šviesa padidina ląstelės membranos energetinį aktyvumą, skatina regeneracinius procesus ir padidina deguonies pasisavinimą kūno ląstelėse. Poliarizuota nekoherentinė šviesa tiesiogiai veikia nervų galūnėles, energetines trasas ir visą nervų sistemą. Taigi šviesa žmogaus kūne sukelia skirtingų lygių pokyčius.

     Iš odos ligų srities BIOPTRON pirmiausiai gydomi tie odos susirgimai, kuriuos sukelia infekcijos ir alergijos. Ūmių sutrikimų atvejais, taikant poliarizuotą šviesą, geri rezultatai gaunami per paliginti trumpą laiką, lėtiniai reikalauja ilgesnio gydymo kurso.

     Šviesos terapijos sistema gali padėti skatinti odos gijimą, sumažinti skausmą bei diskomforto jausmą, kuris lydi įvairius odos susirgimus. Šis gydymo metodas yra švarus, beskausmis ir paprastas naudoti.

     Bioteigiama šviesos įtaka perduodama visam organizmui, netgi jei šviesos gauna tik kurį nors jo dalis. Per venas, arterijas ir kapiliarus iš dermos, epidermio ir poodinio audinio gyvybiškai svarbus deguonis ir energija patenka į kiekvieną ląstelę.  Viename kvadratiniame odos centimetre yra 1600 – 6500 kapiliarų. Labai arti odos paviršiaus esančiais kapiliarais kraujas teka lėtai – ideali sąlyga kraujo fotomoduliacijai.

  BIOPTRON technologija tapo plačiai naudojama ir pripažinta medicinoje kaip vartotojui draugiškas, efektyvus ir nefarmakologinis gydomasis prietaisas. Per daugiau nei 20 metų klinikinių tyrimų visame pasaulyje ji pasitvirtino kaip padedanti gydyti ūmius ir chroniškus susirgimus bei skatinanti pooperacinį gijimą.

     BIOPTRON prietaiso skleidžiama šviesa turi biostimuliacinį poveikį:  veikdama odą, stimuliuoja šviesai jautrias tarpląstelines struktūras ir biomolekules. Tai inicijuoja ląstelines grandinines reakcijas ir sukelia taip vadinamas antrines reakcijas, kurios neapsiriboja gydomu odos plotu, bet gali apimti visą kūną:

*pagerina mikrocirkuliaciją

*sustiprina organizmo gynybinę sistemą - imunitetą

*skatina viso organizmo regeneracinius ir atstatomuosius procesus

*gerina žaizdų gijimą

*sumažina skausmą arba jo intensyvumą

KAM NAUDOJAMAS BIOPTRON?

Gerina pažeistų audinių struktūrą ir skatina regeneraciją

Stimuliuoja imuninę sistemą

Veiksmingai malšina skausmą

·    Kosmetologija – akne, įvairus spuogai,  raukšles, susai/riebiai odos būklei sureguliuoti, skaistinti veido odą, pagerinti kosmetikos poveiki ir gilinti jos įsiskverbimą į gilesnius audinių sluoksnius.

·       Dermatologija – psoriazė, odos infekcijos (virusinės ir bakterinės), burnos problemos, flebitai, iššutimai, plaukų problemos, atopinis dermatitas, lūpų pūslelinė – herpes, gleivinės pažeidimai. Pašalina neigiamą soliariumo poveikį.

·        Žaizdų gydymas

--Žaizdų gydymas po traumų, sužeidimų

--Nudegimai

--Skiepijimų vietos

--Pooperacinių žaizdų gydymas

--Kojų veninės opos

--Pragulos

·         Įvairios etiologijos skausmui malšinti

--artritai, artrozės, reumatai, osteoartritas, traumos, raumenų ir sąnarių uždegimai.

·         Raumenų, sąnarių ir kaulų ligos.

·         Fizioterapija

--Nugaros skausmas

--Pečių ir kaklo skausmas

--Riešo kanalo sindromas

--Randai

--Raumenų sužeidimai

·         Sporto medicina

--Raumenų spazmai

--Sausgyslių patempimai, sumušimai, uždegimai

--Raiščių ir raumenų plyšimai

--Epikondilitas

·         Kraujotakos sutrikimai.

·         Nervų sistemos ligos

--Depresijos ir įvairus nuotaikų svyravimai

--Lėtinis nuovargio sindromas

--Mieguistumas

--Sumažėjusi motyvacija

--Astenija

--Nesivaldymas

·         Vaikų ir naujagimių ligos.

·         Imuniteto stiprinimas.

·         Virusiniai ir bakteriniai susirgimai – gripas, sloga, sinusitai, kvėpavimo sistemos infekcines ir alerginės ligos.

 


Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .